Airport information

Poznaj wszystkie niezbędne informacje na temat stref odprawy, dostępu do saloników, odbioru bagażu, połączeń transportowych i lotniczych itp., aby lepiej zaplanować swoją podróż.

Pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać spędzany na lotnisku czas, niezależnie od tego, czy szukasz wtedy najlepszych punktów gastronomicznych i sklepów, czy też chcesz skorzystać z dostępnych tam udogodnień i usług. Przedstawimy Ci również szereg dogodnie zlokalizowanych hoteli i parkingów lotniskowych, które zapewnią spokojną podróż od początku do końca. 

Londyn Heathrow

Wyświetl informacje o Terminalu 5 Wyświetl informacje o Terminalu 3

London Gatwick

Wyświetl informacje o lotnisku London Gatwick

Londyn City

Wyświetl informacje o lotnisku London City

Nowy Jork

Wyświetl informacje o lotnisku JFK Wyświetl informacje o lotnisku Newark

Połączenia lotów

Wszystko, co trzeba wiedzieć o połączeniach lotniczych obsługiwanych przez British Airways, w tym o podróżach między lotniskami londyńskimi.

Dowiedz się więcej o połączeniach lotniczych

Znajdź swoje lotnisko i terminal

Sprawdź miejsca odlotów lub przylotów, aby z wyprzedzeniem zaplanować sobie podróż.

Sprawdź lotnisko i terminal w Londynie

Hotele przy lotniskach

Znajdź dobrze skomunikowany hotel w pobliżu swojego miejsca wylotu lub przylotu, aby wygodnie odpocząć (niektóre hotele oferują bezpłatny i wygodny transport lotniskowy). 

Znajdź hotele na lotnisku

Parking na lotnisku

Oferujemy różne opcje parkowania na całym świecie. Oszczędzaj pieniądze, dokonując rezerwacji z wyprzedzeniem, i zbieraj punkty Avios na bezpiecznych parkingach lotniskowych, w tym parkingach z obsługą.

Dowiedz się więcej o parkingach lotniskowych