Co nowego

W najbliższych miesiącach w tym miejscu pojawią się szczegóły inicjatyw, których celem jest poprawa wrażeń na ziemi i w powietrzu.

Turbine Martini w ofercie naszego Concorde Room

W Concorde Room w terminalu 5 lotniska Heathrow zrelaksujesz się przy ekskluzywnym drinku Turbine Martini przed lotem. Przepis na tego wyjątkowego drinka jest dziełem współpracującego z nami miksologa Mr Lyana i jest on przyrządzany w mikserze specjalnie do tego celu skonstruowanym przez ekspertów z Bremont i CALLUM. Składający się z wermutu oraz specjalnych bitterów i ginu American Aviation drink jest mieszany i nalewany przy fotelu w inspirowanym kształtem turbiny mikserem do martini z silnikiem. Starannie miesza on koktajl z idealną prędkością, aby uzyskać za każdym razem gładkie i eleganckie martini.

Obejrzyj film

The Speedbird OG powraca

Warzone przez nas. Zainspirowane Tobą. Pamiętacie Speedbird100 — nasz blend OG Brewdog? To wyjątkowe piwo wprowadzone w 2019 r. wraca w wielkim stylu, pod nową nazwą i z nową grafiką na puszce, która została zaprojektowana przez Was w naszym konkursie „Air Graphic Control”.

Proszę zapiąć pasy

Nakręcony z niewielką pomocą kolegów pracujących na różnych stanowiskach w British Airways i kilku znanych osobistości pięciominutowy film pokazuje wszystko, co czyni Wielką Brytanię tak wyjątkową i naprawdę oryginalną, a zarazem uczy bezpiecznego zachowania w czasie lotu.

Film jest obecnie odtwarzany na pokładzie w trakcie lotów długodystansowych, ale można go obejrzeć także tutaj.

Otwarcie Bridge Bar w terminalu 8 lotniska JFK

We współpracy z American Airlines, Aviation American Gin i Betty Buzz otworzyliśmy Bridge Bar w poczekalni Greenwich Lounge na nowojorskim lotnisku JFK.

W poczekalni pasażerowie mogą napić się wyjątkowych koktajli alkoholowych i bezalkoholowych przyrządzanych z ginu marki, której współwłaścicielem jest aktor Ryan Reynolds, oraz drinków bezalkoholowych marki Betty Buzz, której założycielką jest inna gwiazda Hollywood, Blake Lively.

Częściowa płatność w Avios w British Airways Holidays

Punkty Avios można teraz wykorzystać do częściowej płatności za nasze wycieczki (jeśli w danym regionie mamy wycieczki w ofercie), a także za loty.

W ten sposób możesz zapłacić mniej za wypad do innego miasta, wycieczkę objazdową lub wypoczynek nad morzem.

Współpraca partnerska codeshare z Airlink

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z liniami lotniczymi Airlink z Republiki Południowej Afryki, dzięki której podróże do ponad 15 miejsc na południu Afryki staną się jeszcze łatwiejsze. Nasi pasażerowie będą teraz mogli otrzymać jeden bilet na lot z Londynu lub przez Londyn do lotniska docelowego z przesiadką w Kapsztadzie lub Johannesburgu.

Oglądaj wybrane tytuły z platformy Paramount+ na pokładzie

Nawiązaliśmy współpracę z Paramount+, nową usługą streamingową, która ma w ofercie wiele własnych produkcji oraz długą listę kultowych dramatów, filmów akcji, reality show, komedii, filmów dokumentalnych i programów dla dzieci.