About BA

Co nowego

W najbliższych miesiącach w tym miejscu pojawią się szczegóły inicjatyw, których celem jest uświetnienie wrażeń na ziemi i w powietrzu.

Brytyjska oryginalność w pełnym wymiarze

Dowiedz się, co dzieje się w naszej linii lotniczej, w tym z najnowszymi dostawami samolotów, zmianami w menu, ulepszeniami kabin i nie tylko.

American Express zaprasza na British Summer Time Festival 2024

Przyjedź do serca Londynu i świętuj lato na tegorocznym festiwalu, który odbywa się w każdy weekend od 28 czerwca do 14 lipca.

Zaśpiewaj z całego serca z niesamowitymi gwiazdami muzyki, jak Andrea Bocceli, Kings of Leon, Kylie i nie tylko. Koniecznie wpadnij do British Airways Bar na przekąski i bezpłatną fotobudkę glamdroid, aby uwiecznić letnie wspomnienia. 

Dowiedz się więcej o British Summer Time Festival 2024 i kup bilety

Zasmakuj wiosny w nowym menu High Life Café

Nasze nowe menu jest już dostępne w klasie Euro Traveller i aż kipi wiosenną świeżością.

Pomyśl tylko o sałatkach Pollen + Grace w kolorach tęczy, ciabattach na ciepło i lekko pikantnych cytrynowych kruchych ciasteczkach, które urozmaicają znane już smakołyki.

Warto złożyć zamówienie z wyprzedzeniem z pełnego menu, ponieważ nie wszystkie pozycje można kupić w trakcie lotu.

Zapoznaj się z menu High Life Café

Spróbuj Turbine Martini w Concorde Room

W Concorde Room w terminalu 5 lotniska Heathrow zrelaksujesz się przy ekskluzywnym drinku Turbine Martini przed lotem.

Przepis na tego wyjątkowego drinka jest dziełem współpracującego z nami miksologa Mr Lyana i jest on przyrządzany w mikserze specjalnie do tego celu skonstruowanym przez ekspertów z Bremont i CALLUM.

Składający się z wermutu oraz specjalnych bitterów i ginu American Aviation drink jest mieszany i nalewany przy fotelu w inspirowanym kształtem turbiny mikserem do martini z silnikiem. Starannie miesza on koktajl z idealną prędkością, aby uzyskać za każdym razem gładkie i eleganckie martini.

Obejrzyj film