Informacje dotyczące lotniska

Hotele przy lotniskach

Znajdź wygodny i dobrze skomunikowany hotel lotniskowy.  

Nasze hotele lotniskowe są przeznaczone dla pasażerów, którzy wybierają się w podróż, są w jej trakcie lub chcą ją zakończyć w komfortowych warunkach. Można się w nich spodziewać bezpośrednich połączeń lub bezpłatnych przejazdów do terminali, przemyślanych udogodnień, takich jak dźwiękoszczelne okna, oraz wyjątkowo wygodnych łóżek. Ponadto zazwyczaj oferują dostęp do siłowni i spa oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Hotele na lotnisku London Heathrow

Dogodnie usytuowane w pobliżu Terminali 3 i 5 hotele na londyńskim lotnisku Heathrow oferują bezpośredni dojazd do centrum Londynu londyńskim metrem lub pociągiem Heathrow Express.

  • Hotel Sofitel London Heathrow jest bezpośrednio połączony z Terminalem 5 zadaszonym przejściem.
  • Świetnym wyborem jest również hotel Holiday Inn Express, z którego można dojechać do Terminalu 5 autobusem Heathrow Hotel Hoppa Bus.
  • Hotel Thistle Hotel oferuje bezpośredni dostęp do Terminalu 5 za pośrednictwem autonomicznych samochodów bez kierownicy lub autobusu.

Hotele na lotnisku London Gatwick

Położone zaledwie 30 minut jazdy bezpośrednim pociągiem na południe od centrum Londynu, hotele London Gatwick oferują szybkie połączenia z Londynem, a także łatwy dojazd do nadmorskiego miasta Brighton i południowej Anglii. 

  • Hotel Hilton London Gatwick ma bezpośredni dostęp do Terminalu Południowego przez zadaszony chodnik.
  • Hotel Bloc Hotel Gatwick znajduje się w Terminalu Południowym.
  • Hotel Sofitel London Gatwick znajduje się w Terminalu Północnym, można się jednak z niego dostać do Terminalu Południowego kolejką jednoszynową w zaledwie dwie minuty. 

Hotele na lotnisku London City

Lotnisko London City jest położone na wschód od Canary Wharf, dzięki czemu znajduje się najbliżej londyńskiej dzielnicy biznesowej. Tamtejsze hotele to wygodne miejsca do zatrzymania się w Londynie w odległości krótkiej jazdy taksówką od lotniska i zaledwie kilku minut od centrum konferencyjnego ExCel.

W stylowym hotelu Aloft Hotel London mogą zatrzymać się zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i rodziny ze swoimi zwierzętami domowymi. W pobliżu znajduje się kolejka linowa Emirates Air Line, którą możesz przejechać się nad Tamizą, aby udać się na koncert w hali O2 Arena.