Pomoc podróżna

Poznaj nasze usługi pomocy w podróży, obejmujące m.in. pomoc dla osób niepełnosprawnych, pomoc w przypadku dolegliwości medycznych, opiekę nad dziećmi podróżującymi samotnie i transport zwierząt domowych. Dowiedz się, co możemy zrobić, aby jak najbardziej ułatwić Ci podróż.

Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Staramy się pomóc osobom z dodatkowymi potrzebami czuć się bezpiecznie i pewnie podczas podróży. Dowiedz się, jaka dodatkowa pomoc jest potrzebna i jak zorganizować pomoc na lotnisku i na pokładzie.

Poznaj ofertę pomocy dla osób niepełnosprawnych

Medical conditions and pregnancy

Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy nasi pasażerowie czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dowiedz się, jakich informacji o Twoim stanie zdrowie możemy potrzebować przed lotem i jakiej pomocy możemy udzielić. 

Medical conditions and pregnancy

Młodzi podróżnicy

Jesteśmy tutaj, aby pomóc nieustraszonym poszukiwaczom przygód w ich samodzielnych podróżach i zapewnić wsparcie młodym podróżnikom podczas ich pierwszej podróży, abyście Wy mogli z ufnością oddać ich pod naszą opiekę.

Porady dla młodych podróżników

Podróżowanie ze zwierzętami

Możemy przytrzymać za rękę, ale także za łapę. Zwierzęta są kolejnym członkiem rodziny i zasługują na takie same traktowanie. Dowiedz się, jak możemy transportować zwierzęta za granicę, w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Wyjazd za granicę ze zwierzętami

Porady dla podróżnych

Wakacje mają służyć przede wszystkim poznawaniu świata i dobrej zabawie. Te informacje są przydatne, aby wiedzieć, jaka sytuacja panuje tam, gdzie się wybieramy, i zachować odpowiednią czujność w trakcie wypoczynku.

Porady dla podróżnych

Latanie bez obaw

Ludziom odczuwającym lęk przed wzniesieniem się w powietrze oferujemy specjalny kurs Latanie bez obaw, który pomoże im go przezwyciężyć.

Latanie bez obaw

Usługa opieki meet and assist

Nasz partner, DiamondAir International, oferuje usługę meet and assist concierge na lotniskach, do których latamy, która polega na przydzieleniu przewodnika asystującego na lotnisku. Usługa ta jest świadczona w sposób indywidualny, zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i prywatnie. Przewodnicy postępują zawsze zgodnie z przepisami i regulacjami lotniskowymi. Z usługi tej można korzystać zależnie od lotniska i dostępności. Dowiedz się więcej

Podróżowanie partnerskimi liniami lotniczymi

Jeśli Twój numer lotu nie zaczyna się od „BA” (np. AA123456X), jest on realizowany przez jednego z naszych partnerów.

Informacje o usługach oferowanych przez nasze partnerskie linie lotnicze można znaleźć na następujących stronach: