Klasy 

Wybierz klasę podróży. Nasze kabiny zaspokajają potrzeby wszystkich pasażerów, możesz się zatem spodziewać w nich tych samych, niepowtarzalnych doświadczeń w brytyjskim stylu niezależnie od tego, czy lecisz w klasie First, czy w klasie ekonomicznej.

Klasa ekonomiczna

Poznaj atrakcyjne taryfy i usługi przyjazne rodzinom. Wybierz lot do Zjednoczonego Królestwa i Europy w kabinie Euro Traveller lub lot długodystansowy w kabinie World Traveller.

Euro Traveller World Traveller

Klasa ekonomiczna premium

W klasie ekonomicznej premium World Traveller Plus masz do dyspozycji szerszy fotel i więcej miejsca na nogi w oddzielnej kabinie, a także priorytetowy wstęp na pokład i dodatkową sztukę bagażu nadawanego.

World Traveller Plus

Klasa Business

W klasie Business możesz pracować lub relaksować się w dobrym stylu dzięki dostępowi do poczekalni, wydzielonemu stanowisku odprawy i całkowicie płaskim łóżkom na trasach długodystansowych. Na europejskich trasach krótkodystansowych dostępna jest klasa Club Europe, a na pozostałych trasach — klasa Club World. Na wybranych lotach dostępna jest również nasza nowa klasa Club Suite.

Club Europe Club World

Klasa First

W klasie First oferujemy najwyższy komfort podróży obejmujący m.in. wykwintne posiłki oraz prywatną przestrzeń. Dzięki dostępowi do naszych eleganckich poczekalni dla odlatujących i specjalnej obsłudze w standardzie klasa First to bez wątpienia najlepszy sposób latania.

Klasa First

Podróżowanie partnerskimi liniami lotniczymi

Jeśli Twój numer lotu nie zaczyna się od „BA” (np. AA123456X), jest on realizowany przez jednego z naszych partnerów.

Więcej informacji na temat klas podróży oferowanych przez nasze partnerskie linie lotnicze można znaleźć za pośrednictwem poniższych łączy:

American Airlines

Finnair

Iberia

Japan Airlines

Qatar Airways

China Southern Airlines