Klasy 

Club World

Zapraszamy do Club World — naszej klasy business w lotach długodystansowych, która łączy w jednym Twój ulubiony fotel, łóżko i stół w jadalni z funkcjami biura. Miejsca w klasie Club World zostały zaprojektowane z myślą o relaksie, spaniu lub pracy, zapewniając dużo przestrzeni i prywatności.

Zapraszamy do klasy business

 • Wydzielone stanowisko odprawy i dostęp do prywatnej poczekalni
 • Duży fotel, który rozkłada się do całkowicie płaskiego łóżka
 • Pyszne jedzenie i napoje na bazie świeżych, lokalnych składników
 • Luksusowa pościel i zestaw kosmetyków
 • Dostęp do systemu rozrywki pokładowej i źródła zasilania w fotelu

Zachęcamy do skorzystania z klasy Club Europe na trasach do i z Europy.

Nasza oferta

Miejsce Club World

 • Duży fotel, który rozkłada się do całkowicie płaskiego łóżka o długości 183 cm (6 stóp)
 • Regulowany zagłówek i podparcie lędźwiowe
 • 12-calowy ekran i słuchawki z redukcją szumów zapewniają rozrywkę podczas lotu

Klasa Club Suite (na wybranych lotach)

W ramach naszych zmodernizowanych kabin Club World oferujemy na wybranych lotach opcję Club Suite, w przypadku której pasażer ma do dyspozycji własną przestrzeń do siedzenia, spania, pracy lub relaksu.

 • Bezpośredni dostęp do przejścia z każdego miejsca oraz drzwi zapewniające większą prywatność
 • Większe, całkowicie płaskie łóżko o długości 198 cm (6 stóp 6 cali) i mnóstwo dodatkowego miejsca
 • 17-calowe ekrany o wysokiej rozdzielczości z dostępem do najnowszych filmów i muzyki
 • Cyfrowe funkcje ułatwiające znalezienie najwygodniejszej pozycji fotela

Wyśmienite dania z całego świata

W klasie Club World można wybrać spośród kilku propozycji danie główne, które jest podawane z przystawką, deserem i serem. Na niektórych trasach pasażerowie otrzymują nasz firmowy podwieczorek z herbatą. W trakcie lotu serwujemy przekąski oraz różne napoje zimne i gorące, a także dobre wino i mocniejsze alkohole.

Dowiedz się więcej

Dostęp do ekskluzywnej poczekalni

Zapraszamy do zrelaksowania się przed wylotem w naszych eleganckich poczekalniach dla odlatujących. W stylowych i przestronnych wnętrzach oferujemy wysokiej jakości wina, napoje i posiłki oraz szereg udogodnień ułatwiających pracę podczas podróży.

Po przylocie na lotnisko Heathrow w Londynie warto zatrzymać się w naszej poczekalni dla przylatujących, aby się odświeżyć i przygotować na resztę dnia. Poczekalnia ta znajduje się w Terminalu 5 na poziomie 1. Aby tam dotrzeć z Terminalu 3, należy skorzystać z bezpłatnego pociągu kursującego między terminalami.

Dowiedz się więcej o salonikach

Priorytetowa odprawa i wejście na pokład

Dzięki wybraniu klasy Club World możesz płynnie i sprawnie przejść przez lotnisko, korzystając z wydzielonych stanowisk odprawy i szybkiej ścieżki do kontroli bezpieczeństwa na trzech lotniskach — Heathrow (Londyn), Gatwick (Londyn) i JFK (Nowy Jork).

 • Wydzielone stanowisko odprawy Club World na większości lotnisk
 • Szybka ścieżka do kontroli bezpieczeństwa na lotniskach Heathrow (Londyn), Gatwick (Londyn) i JFK (Nowy Jork)
 • Priorytetowy wstęp na pokład

Limit bagażu i pomoc

Korzystny limit bagażu

W przypadku klasy Club World można wziąć ze sobą w podróż więcej bagażu. Na pokład można zabrać zarówno bagaż podręczny, jak i notebooka lub torebkę, aby podczas lotu oddać się wakacyjnej lekturze lub nadrobić zaległości w pracy. Do luku bagażowego można zabrać maksymalnie dwie sztuki bagażu, ale w razie potrzeby można dodać tam kolejne sztuki. Dowiedz się więcej na temat limitu bagażu i nadbagażu.

Limity bagażowe

Odbiór bagażu spod domu i odprawa

Firma AirPortr może odebrać bagaż spod domu pasażera, a następnie bezpiecznie taki bagaż przetransportować na lotnisko i odprawić w imieniu pasażera na lot. W rezultacie pasażer może przybyć na lotnisko bez bagażu, a następnie od razu udać się do punktu kontroli bezpieczeństwa. Usługa ta jest dostępna tylko dla lotów z lotnisk Heathrow i Gatwick w Londynie oraz z lotnisk w Genewie, Zurychu i Wiedniu.

Więcej o Airportr

Pościel i zestawy kosmetyków

Wysokiej jakości pościel i zestawy kosmetyków zaprojektowane specjalnie przez firmę The White Company pozwalają spokojnie odpocząć i cieszyć się komfortowym lotem. Dzięki miękkiemu materacowi nawierzchniowemu i luksusowej kołdrze, która zapewnia dodatkową warstwę komfortu podczas podróży, szybko zapadniesz w spokojny sen.

Rozrywka na pokładzie

W kabinie Club World znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie usiąść, zrelaksować się i cieszyć się rozrywką w dobrym stylu.    

Pasażer ma do dyspozycji:

 • osobisty płaski ekran i słuchawki wyciszające hałas,
 • Szybkie Wi-Fi w większości samolotów
 • Dostęp do prywatnych punktów ładowania
 • Dostęp do serwisu Paramount+ zawierającego setki najnowszych filmów i programów, a także utwory muzyczne, audiobooki i gry
Zobacz nowości dostępne podczas Twojego lotu

Przypominamy, że w niektórych samolotach może być konieczne użycie specjalnego adaptera na potrzeby dostępu do zasilania podczas lotu. Adaptery takie nie zawsze są dostępne na pokładzie samolotu.

Lepszy sen

Jeśli masz lot po 21:30, dobrze się wyśpisz w samolocie dzięki usłudze Club World Goodnight Service.Zaspokoimy Twoje potrzeby, niezależnie od tego, czy zjesz w poczekalni i masz tylko ochotę na przekąskę, czy też chcesz przekąsić coś lekkiego przed udaniem się na spoczynek. W ramach usługi Goodnight możemy zaproponować drinka lub ekspresowy posiłek, zanim ułożysz się na odpoczynek na całkowicie płaskim łóżku. Jeśli jednak chcesz skorzystać ze wszystkich przywilejów Club World, nie ma problemu, nasza załoga zaserwuje Ci przystawkę, danie główne i deser.

Rodzaje samolotów

W klasie Club World można zawsze i wszędzie spodziewać się tych samych najwyższych standardów, dostępu do specjalnych poczekalni, doskonałych posiłków serwowanych podczas lotu oraz podwyższonej jakości usług świadczonych przez naszą troskliwą załogę. Niektóre elementy wystroju kabiny mogą różnić się w zależności od samolotu.