Lounges

Poczekalnie typu Business

Jeśli zarezerwujesz miejsce w klasie Club World lub Club Europe w naszych rejsach, Twoja podróż rozpoczyna się na lotnisku. Podczas oczekiwania na lot możesz popracować lub odprężyć się w komfortowych i luksusowych warunkach. 

Nasze poczekalnie Club

Nasze poczekalnie to ciepłe i przyjazne przestrzenie z napojami i przekąskami, w których możesz poczuć się jak w domu, niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdujesz. 

Jeśli czujesz głód lub wolisz odpocząć na pokładzie, w naszych salonikach dostaniesz wszystko, od kanapek przez zupy po ciepłe posiłki, podawane w miejscach z naszej siatki połączeń na całym świecie.  

Jeśli wolisz zjeść coś lżejszego, na ryneczku znajdziesz wybór sałatek ze świeżych sezonowych warzyw i przekąsek. 

Poczekalnie na lotnisku Londyn Heathrow i w Stanach Zjednoczonych

W naszych poczekalniach na lotnisku Londyn Heathrow i w Stanach Zjednoczonych wprowadziliśmy menu dań z produktów roślinnych, aby zwiększyć wybór dla klientów, kierując się zarazem zasadami zrównoważonego rozwoju. 

Dla tych, którzy marzą, aby napić się wyjątkowego drinka, światowej sławy barman Mr Lyan stworzył gamę koktajli z brytyjskich składników, wyłącznie dla British Airways. 

Ponadto, nasza współpraca z ekskluzywną marką Bottega umożliwia dodanie uroczystego akcentu do pobytu w poczekalni. Dlaczego nie pozwolić sobie na kieliszek lub dwa przed odlotem? 

Wiemy, jak cenny jest Twój czas, i dlatego oferujemy bezpłatne Wi-Fi w dowolnym miejscu naszych poczekalni. Na Heathrow nawet oglądać transmisje sportowe i wybrane programy rozrywkowe w naszym kinie z 20 miejscami. 

Możesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami lub poczytać ulubione czasopisma z serwisu PressReader na własnym urządzeniu przenośnym dzięki naszej platformie cyfrowej „YourMenu”.

Jeśli przyjdziesz do naszych saloników na Heathrow i Gatwick z dziećmi, czeka tam na nie zabawa z naszymi postaciami Skyflyers Peggy i Leonem. W sali zabaw jest tyle zabawek i gier, że dzieci na pewno nie będą się nudzić przed czekającą je przygodą.

Przy wejściu do poczekalni na Heathrow skanujesz tylko kartę pokładową, dzięki czemu możesz uniknąć jakiegokolwiek kontaktu osobistego.  

Poczekalnie w innych krajach

Poczekalnia w Genewie

Poczesne miejsce naszej poczekalni w Genewie zajmuje tętniący życiem bar z mocnymi alkoholami, winem i napojami musującymi. Oprócz tego wydzielona jest strefa z fotelami i kanapami, będąca idealnym miejscem, aby się zrelaksować lub nadrobić zaległości w pracy przed lotem.

Poczekalnia w Johannesburgu

Nasza elegancka i nowocześnie urządzona poczekalnia w Johannesburgu ze strefą barową i menu à la carte przed lotem to miejsce, w którym się rozgościsz i odpoczniesz, zajadając się smakołykami przyrządzanymi przez naszego lokalnego szefa kuchni.

Lokalizacje

Mamy poczekalnie i saloniki w ponad 20 lokalizacjach na świecie oraz ponad 140 dodatkowych saloników i poczekalni partnerskich. Przejdź do strony oneworld, aby zapoznać się z pełną listą miejsc, w których znajdują się nasze saloniki i godzinami ich otwarcia.

Wyświetl więcej lokalizacji saloników

Kwalifikowalność

Nasze poczekalnie są dostępne dla pasażerów, którzy: 

  • Mają zarezerwowane miejsce w klasie First, Club World lub Club Europe w rozkładowym rejsie British Airways. 
  • Są członkami Silver lub Gold British Airways Executive Club i mają zarezerwowane miejsce w rozkładowym rejsie obsługiwanym przez British Airways lub inną linię lotniczą z sojuszu oneworld. 
  • Są członkami poziomu Sapphire lub Emerald programu lojalnościowego dowolnej linii lotniczej z sojuszu oneworld i mają zarezerwowane miejsce w rozkładowym rejsie obsługiwanym przez British Airways lub inną linię lotniczą z sojuszu oneworld. 
  • Mają ukończone 18 lat lub, jeśli nie mają ukończonych 18 lat, towarzyszy im pełnoletni opiekun. Obowiązują lokalne przepisy dotyczące spożywania alkoholu. 
  • Członkom na poziomie Sapphire i Emerald przysługuje możliwość zaproszenia ze sobą do poczekalni jednego gościa, aby spędzić czas razem z nim.