Zapraszamy do naszych poczekalni

Aby podróż z nami była jeszcze przyjemniejsza, zacznij lub zakończ swoją podróż w jednej z naszych poczekalni. Powita Cię tam przyjemna atmosfera, oferta przekąsek oraz przestrzeń umożliwiająca relaks i przygotowanie się do podróży.

Nasze poczekalnie

Uwolnij się od zgiełku lotniska i wycisz w jednej z naszych poczekalni. Poznaj nasze oazy spokoju i wybierz miejsce, w którym znajdziesz chwilę odprężenia przed odlotem. 

Poczekalnie typu Business

Podczas oczekiwania na lot możesz jeszcze trochę popracować lub zrelaksować się w naszych poczekalniach Business. Znajdziesz tam ciepłą i przyjazną przestrzeń, udogodnienia oraz różne napoje i przekąski. Dostęp do naszych poczekalni zależy od spełnienia określonych warunków i dostępności. 

Odwiedź nasze poczekalnie Business

Poczekalnia First Lounge

Przekonaj się, jak wygląda obsługa na najwyższym poziomie i jak pysznie smakuje jedzenie i picie w naszych salonikach First. Zrelaksuj się w eleganckim otoczeniu, a my zadbamy o Ciebie przed podróżą. Dostęp do naszych poczekalni zależy od spełnienia określonych warunków i dostępności.

Odwiedź nasz salonik First

Poczekalnie w strefie przylotów

Nie ma to jak chwila spokoju po wylądowaniu w Londynie w naszych poczekalniach w hali przylotów. Możesz tu wziąć prysznic i coś smacznie zjeść. Dostęp do naszych poczekalni zależy od spełnienia określonych warunków i dostępności. 

Odwiedź nasze poczekalnie w hali przylotów

Poczekalnie oneworld

Dzięki setkom poczekalni oneworld na całym świecie zawsze znajdziesz miejsce, w którym możesz trochę popracować lub zrelaksować się przed podróżą. Skorzystaj z sieci Wi-Fi, usiądź wygodnie w fotelu i poczęstuj się w oczekiwaniu na swój lot.  

Odwiedź poczekalnie oneworld