Klasy 

World Traveller Plus

Witamy w World Traveller Plus, naszej kabinie klasy ekonomicznej premium. Dzięki mniejszej liczbie rzędów kabina ta jest cichsza, przestronniejsza i bardziej ekskluzywna niż kabina World Traveller.

Oferta premium

  • oddzielna, mniejsza kabina z szerszymi siedzeniami i większą przestrzenią na nogi,
  • dwa pyszne posiłki i dostęp do bezpłatnych napojów,
  • osobisty system rozrywki ze słuchawkami wyciszającymi hałas,
  • stylowy zestaw podróżny wykonany z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu,
  • Gniazdko w fotelu
  • wyższy limit bezpłatnego bagażu.
  • Priorytetowy wstęp na pokład

lepsze fotele i udogodnienia,

Fotele w naszych kabinach w klasie ekonomicznej premium są szersze, a także mają większe odchylenie, podparcie lędźwiowe, zagłówek i podnóżek oraz dodatkowe miejsce na nogi. Każdy fotel ma również własne źródło zasilania, aby pasażer mógł na pokładzie samolotu korzystać ze swoich urządzeń. W przypadku niektórych naszych samolotów może być konieczne posiadanie własnego adaptera, jeśli nie jest on sprzedawany na pokładzie.

Nasza stylowa kołdra i poduszka zapewniają dodatkową warstwę komfortu, gdy nadejdzie czas na odpoczynek. Ponadto pasażer otrzymuje specjalny zestaw podróżny wykonany z myślą o zrównoważonym rozwoju. Torba została zrobiona z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu i zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, w tym m.in. balsam do ust, opaska na oczy, długopis, skarpetki, szczoteczka i pasta do zębów, a na zamówienie dostępne są również zatyczki do uszu.

Wspaniałe doznania kulinarne

W klasie World Traveller Plus można delektować się kieliszkiem wina musującego po starcie oraz przystawką, daniem głównym i deserem. Podczas lotu dostępne są przekąski oraz napoje gorące, zimne i alkoholowe, które są przynoszone do fotela pasażera.

Dowiedz się więcej

Rozrywka na pokładzie

W kabinie World Traveller Plus da się nie tylko odpowiednio zrelaksować, ale również ma się kontakt z całym światem. Dzięki naszej ogromnej bibliotece multimedialnej można na wiele godzin zatracić się w przebojowych filmach lub wciągnąć się w serial.

Pasażer ma do dyspozycji:

  • osobisty płaski ekran i słuchawki wyciszające hałas,
  • Szybkie Wi-Fi w większości samolotów
  • dostęp do serwisu Paramount+ zawierającego setki najnowszych filmów i programów, a także utwory muzyczne, audiobooki i gry.
Zobacz nowości dostępne podczas Twojego lotu

Spędź miło czas w poczekalni na lotnisku

Z Lounge Pass, biletem wstępu do poczekalni na lotniskach na całym świecie, możesz wygodnie usiąść i odpocząć przed lotem, niezależnie od tego, z usług jakich linii lotniczych korzystasz i w jakiej klasie masz rezerwację. W trakcie oczekiwania na boarding możesz posilić się lekkimi przekąskami, napić się alkoholu, skorzystać z Wi-Fi i poczytać gazety i czasopisma. Członkowie Executive Club otrzymują po 5 punktów Avios za każdy wydany 1 GBP, 1 EUR lub 1 USD.

Dowiedz się więcej o Lounge Pass

Podwójny limit bagażu

Limity bagażowe

W przypadku klasy World Traveller Plus można wziąć ze sobą w podróż więcej bagażu. Na pokład można zabrać zarówno bagaż podręczny, jak i notebooka lub torebkę, a do luku bagażowego — nawet dwie sztuki bagażu.

Na niektórych trasach i w ramach niektórych biletów przysługuje jeszcze większy limit bagażu, a za dodatkową opłatą można dodać kolejny bagaż.

Limity bagażu nadawanego

Odbiór i nadawanie bagażu u progu domu

Firma AirPortr może odebrać bagaż spod domu pasażera, a następnie bezpiecznie taki bagaż przetransportować na lotnisko i odprawić na lot. W rezultacie pasażer może przybyć na lotnisko bez bagażu, a następnie od razu udać się do punktu kontroli bezpieczeństwa. Usługa ta jest dostępna tylko dla lotów z lotnisk Heathrow i Gatwick oraz z lotnisk w Genewie, Zurychu i Wiedniu.

Więcej o Airportr

Rodzaje samolotów

W klasie World Traveller Plus można zawsze i wszędzie spodziewać się tej samej, najwyższej jakości posiłków, napojów i usług świadczonych przez nasz profesjonalny personel pokładowy. Niektóre elementy wystroju kabiny mogą różnić się w zależności od samolotu.