Wrażenia z latania z British Airways

Więcej niż lot

Loty z British Airways to coś więcej niż podróż z jednego miejsca do drugiego. To chęć sprawienia, aby każdy wyjazd był wyjątkowy jak Ty, niezależnie od tego, w jakim celu podróżujesz. Służymy zawsze pomocą, aby zapewnić poczucie relaksu i bezpieczeństwa od wejścia na lotnisko i na pokład samolotu, po zakończenie podróży.

Światowe standardy

Korzystny limit bagażu

Mamy wysokie limity bagażu z bezpłatnym bagażem podręcznym, a na dzieci powyżej 2 lat przysługują takie same limity jak dorosłym, a także możliwość zabrania takich niezbędnych rzeczy, jak foteliki dziecięce i wózki.

Sprawdź limit bagażu

Posiłki i napoje na pokładzie

Ciesz się doskonałej jakości daniami brytyjskiej kuchni i napojami, w tym wyborem nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni, Toma Kerridge'a. Korzystamy z usług najlepszych dostawców i serwujemy to, co w Wielkiej Brytanii jest najlepsze.

Opcje posiłków i napojów

Zrelaksuj się w naszych salonikach

Poznaj wyjątkowy sposób podróżowania, z pysznym jedzeniem, dużą ilością miejsca i bezpieczną, uważną obsługą, w naszych poczekalniach na lotniskach na całym świecie.

Dowiedz się więcej o salonikach

Naturalne poczucie służby

Niezależnie od tego, czy lubisz filmy w klasie ekonomicznej, płaskie łóżka w klasie Business czy piżamy w First, możesz spodziewać się tej samej wyjątkowej brytyjskiej obsługi we wszystkich naszych klasach. Wybierz klasę lotu

BA Lepszy Świat

Powitanie na pokładzie

Tworzymy zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy, w którym każdy może się rozwijać, i chcemy, aby to poczucie przynależności i pogody ducha objęło także Ciebie.

Dowiedz się więcej

Ochrona klimatu

Ponieważ zrównoważony rozwój jest równie ważny dla Ciebie, jak i dla nas, staramy się zmniejszać ilość emisji i odpadów oraz inwestujemy w alternatywne źródła energii, a także umożliwiamy kompensację i wkład w walkę ze zmianami klimatu.

Dowiedz się więcej

Pomaganie innym

Wspieramy akcje społeczne w Wielkiej Brytanii i innych krajach od ponad 30 lat. Nasz nowy Community Fund finansuje jeszcze więcej projektów, które mogą zmienić życie.

Dowiedz się więcej

Dbamy o Ciebie na każdym kroku

Pomoc i wsparcie

Jeśli potrzebujesz pomocy, wystarczy że skontaktujesz się z nami. Dzięki zespołom wsparcia na całym świecie zawsze będziemy dla Ciebie lokalni i będziemy w stanie pomóc.

Skontaktu się z nami

Światowe standardy

Niezależnie od tego, czy jesteś na ziemi, w naszych poczekalniach czy 11 500 metrów nad ziemią, robimy wszystko, aby umilić Ci podróż.

Dowiedz się więcej

Asysta dla pasażera

Oferujemy opiekę nad osobami z niepełnosprawnościami i asystę w poruszaniu się podczas całej podróży. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje wymagania, a my wszystko dla Ciebie zorganizujemy.

Uzyskaj asystę

Nasze trasy na całym świecie

Polecisz z nami do największych miast na świecie, prosto na ich najdogodniejsze lotniska, z możliwością wyboru najbardziej odpowiednich dla Ciebie godzin. Ruszaj w drogę

Pomagamy dotrzeć do celu

Book with Avios

Używaj Avios do lotów premiowych, podwyższenia klasy podróży, wynajmowani hoteli, wypożyczania samochodów i nie tylko.

Użyj swoich Avios

Zarezerwuj z eVoucherem

Dokonanie rezerwacji online za pomocą eVouchera jest łatwe.

Korzystanie z eVouchera

Travel insurance

Nasz partner, Europ Assistance, oferuje ubezpieczenie podróżne dla klientów z Wielkiej Brytanii i niektórych innych krajów.

Dowiedz się więcej