Partnerzy i sojusze

Różne marki, ale ta sama wyjątkowa obsługa. Uważamy, że warto przygotować wszystkie swoje plany podróży w jednym miejscu i nie martwić się o takie rzeczy, jak połączenia i rozkłady jazdy. Dlatego zawarliśmy umowy z innymi liniami lotniczymi, aby rozszerzyć liczbę oferowanych przez nas miejsc docelowych i zwiększyć korzyści dla Ciebie. Możesz to wszystko zarezerwować tutaj na ba.com. 

oneworld

Wraz z liniami Alaska Airlines, American Airlines, Cathay Pacific, Finnair, Iberia, Japan Airlines, Malaysia Airlines, Qantas, Qatar Airways, Royal Air Maroc, Royal Jordanian i SriLankan Airlines należymy do sojuszu oneworld®.

Wraz z naszymi partnerami w ramach sojuszu oneworld oferujemy globalną sieć setek miejsc docelowych, bezproblemowej obsługi klienta i współdzielonych korzyści dla osób, które często latają.

Więcej o oneworld

Spółki zależne

BA Cityflyer

BA CityFlyer jest spółką zależną w całości należącą do British Airways, obsługującą sieć krajowych i europejskich połączeń w Zjednoczonym Królestwie z lotniska London City.

BA Euroflyer

BA Euroflyer jest spółką zależną w całości należącą do British Airways, obsługującą sieć krajowych i europejskich połączeń w Zjednoczonym Królestwie z lotniska London Gatwick.

Współpraca W USA

We współpracy z liniami American Airlines, Finnair, Iberia i Aer Lingus zapewniamy większy wybór i lepsze oferty na loty między Europą a USA.

Dowiedz się więcej

Nasza współpraca partnerska między Europą a Japonią

We współpracy z liniami Japan Airlines, Iberia i Finnair zapewniamy większy wybór i lepsze oferty na loty między Europą a Japonią.

Dowiedz się więcej

Nasza współpraca partnerska z liniami Qatar Airways

We współpracy z liniami Qatar Airways zapewniamy większy wybór i lepsze połączenia między Zjednoczonym Królestwem a Dohą oraz innymi miejscami docelowymi.

Dowiedz się więcej

Partnerstwo z China Southern Airlines

We współpracy z China Southern Airlines zapewniamy większy wybór i lepsze połączenia między Zjednoczonym Królestwem a Chinami.

Dowiedz się więcej

Franczyzy

Nasi partnerzy franczyzowi to niezależne linie lotnicze, które korzystają z marki British Airways i kodów lotów oraz przestrzegają naszych wysokich standardów obsługi klienta, jakości i gościnności.

SUN-AIR of Scandinavia A/S

Linie SUN-AIR obsługują połączenia lotnicze w całej Europie z bazy w Billund w Danii.

Współdzielenie (codeshare)

Współdzielenie lotu to praktyka polegająca na tym, że jedna linia lotnicza obsługuje lot, podczas gdy inne linie lotnicze mogą sprzedawać miejsca na ten lot pod własnymi kodami linii lotniczych.

Oprócz połączeń British Airways, w witrynie ba.com dostępnych jest wiele współdzielonych połączeń obsługiwanych przez naszych partnerów z sojuszu oneworld, a także przez linie Aer Lingus, airBaltic, Airlink, Bangkok Airways, China Southern, Fiji Airways, IndiGo, Kenya Airways, Loganair, Vistara i Vueling Airlines. Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami, aby zapewnić Ci poziom usług zgodny z naszymi standardami.

Linia lotnicza obsługująca połączenie jest wyświetlana na ekranie wyboru lotu przed dokonaniem rezerwacji.

Executive Club i partnerskie linie lotnicze

Członkowie naszego Executive Club uzyskują dodatkowe korzyści w postaci możliwości zdobywania punktów Avios za przeloty liniami lotniczymi sojuszu oneworld oraz partnerskimi liniami lotniczymi.

Zbieranie punktów Avios w naszych partnerskich liniach lotniczych