Partnerzy i sojusze

Partnerstwo z China Southern Airlines

Wspólnie oferujemy więcej

Linie lotnicze British Airways i China Southern nawiązały współpracę w celu zapewnienia pasażerom bogatszej siatki połączeń, która oferuje większy wybór lotów i lepsze połączenia między Zjednoczonym Królestwem a Chinami. W rezultacie podróżowanie stanie się łatwiejsze i korzystniejsze.

W przypadku tras między Zjednoczonym Królestwem a Chinami

  • Podróżni mają dostęp do atrakcyjnych cen w obu liniach lotniczych oraz mogą łączyć i dostosowywać loty tak, aby uzyskać najlepsze ceny
  • Podróżni mogą rezerwować loty współdzielone w ramach linii British Airways i China Southern Airlines za pośrednictwem stron internetowych obu tych przewoźników
  • Pasażerowie mogą płynniej przesiadać się na kolejne loty w Chinach
  • Uczestnicy programu Executive Club mogą zbierać punkty Avios za przeloty liniami China Southern Airlines.

Oferta premium

Dzięki zacieśnieniu współpracy między liniami British Airways i China Southern Airlines, rezerwacja kabiny premium jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Razem oferujemy szerszy wybór opcji kabin premium i wzajemny dostęp do poczekalni i saloników.

Dowiedz się więcej o naszych klasach podróży

Korzyści wynikające z członkostwa Executive Club

Ilekroć uczestnik programu Executive Club leci samolotem linii British Airways lub jednej z naszych partnerskich linii lotniczych, wystarczy, że poda swój numer członkowski podczas rezerwacji, aby uzyskać wynikające z programu Avios korzyści, które zwiększają komfort podróży.

Dołącz do klubu