Informacje dotyczące lotniska

Lotnisko London Heathrow

Heathrow to największe lotnisko w Zjednoczonym Królestwie oraz miejsce, z którego nasze linie latają do wielu miejsc na całym świecie. We wszystkich terminalach dostępnych jest wiele restauracji, sklepów, udogodnień i usług. Loty British Airways są obsługiwane w Terminalu 3 i Terminalu 5.

London Heathrow Terminal 5

Wyświetl informacje o Terminalu 5

London Heathrow Terminal 3

Wyświetl informacje o Terminalu 3

Które lotnisko w Londynie i który terminal

Loty British Airways są obsługiwane w Terminalu 3 i Terminalu 5 na lotnisku Heathrow, a także na lotniskach London City i London Gatwick. Jeśli nie wiesz, skąd odlatuje lub dokąd przylatuje dany samolot, możesz to łatwo sprawdzić.

Znajdź swoje lotnisko i terminal

Oferta lotniska Heathrow

Lotnisko Heathrow oferuje szereg usług, które ułatwią spokojne rozpoczęcie podróży.

  • W ponad 100 tutejszych kawiarniach, restauracjach i barach możesz wybierać pasujące Ci opcje przyjazne rodzinom, w tym menu dla dzieci i zasadę „dzieci jedzą bezpłatnie”, lub otrzymywać zamówienia w ciągu zaledwie 15 minut, jeśli spieszysz się na lot.
  • Podczas oczekiwania na lot możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na urządzeniach osobistych, płatnych stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu oraz bezpłatnych stacji ładowania telefonów komórkowych i notebooków.
  • W razie potrzeby możesz dokupić walutę w kantorach czynnych od 05:30 do odlotu ostatniego lotu, aptekach znajdujących się we wszystkich terminalach oraz bankomatach zlokalizowanych zarówno przed, jak i za kontrolą bezpieczeństwa.
  • Dla osób podróżujących z dziećmi dostępne we wszystkich terminalach są przewijaki, a w Terminalu 3 mamy dodatkowe pokoje do karmienia. W obu tych Terminalach dostępne są również kąciki zabaw dla dzieci (dzieci muszą być tam zawsze pod opieką osoby dorosłej).
  • Osoby potrzebujące dodatkowego wsparcia mogą skorzystać z toalet przystosowanych dla wózków inwalidzkich, pętli indukcyjnych i punktów pomocy rozmieszczonych na terenie całego lotniska.

Usługa opieki meet and assist

Nasz partner, DiamondAir International, oferuje usługę meet and assist concierge na lotniskach, do których latamy, która polega na przydzieleniu przewodnika asystującego na lotnisku. Usługa ta jest świadczona w sposób indywidualny, zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i prywatnie. Przewodnicy postępują zawsze zgodnie z przepisami i regulacjami lotniskowymi. Z usługi tej można korzystać zależnie od lotniska i dostępności.

Dowiedz się więcej

Przesiadki

Wszystko, co musisz wiedzieć o przesiadkach w liniach British Airways.

Dowiedz się więcej o połączeniach lotniczych

Pomoc i kontakt

Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami i informacjami kontaktowymi, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojej podróży.

Znajdź pomoc i informacje kontaktowe

Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Wszelką niezbędną pomoc w tym zakresie możemy zorganizować na lotnisku Heathrow.

Dowiedz się więcej o pomocy dla osób niepełnosprawnych