Business Travel

On Business

Dzięki naszemu globalnemu programowi lojalnościowemu On Business lepiej wykorzystasz swój budżet na delegacje

Dlaczego warto wybrać On Business?

  • Przystąpienie nic nie kosztuje, a program jest dostępny dla firm każdej wielkości.
  • Otrzymujesz On Business Points za loty American Airlines, British Airways i Iberia, a następnie możesz je wymienić na loty jako nagroda i podwyższenie klasy.
  • Masz do wyboru ceny z rabatem na wybrane loty w naszej ogólnoświatowej sieci.
  • Latasz On Business i nadal zbierasz osobiste Avios w ramach programu Executive Club, Iberia Plus lub Avios Programme.
  • Otrzymasz premię powitalną w postaci potrójnej liczby On Business Points, a także inne oferty tylko dla członków.

Członek programu On Business British Airways Chloe Read przedstawia swoją firmę Newgate Clocks.

Członek programu On Business British Airways Mike Seyle, opowiada o swojej firmie WATG Architects.

Często zadawane pytania

Oczywiście, będziesz nadal otrzymywać On Business Points za loty zarezerwowane na ba.com lub w swoim biurze podróży. Pamiętaj tylko, aby wpisać swój numer On Business w formularzu rezerwacji. Punkty zostaną przyznane i znajdzie to odzwierciedlenie w saldzie, czasami jednak z pewnym opóźnieniem.

Nadal będziesz otrzymywać propozycję rabatów On Business, ale pod warunkiem, że rezerwacja będzie dokonywana w biurze podróży.

Nadal możesz wydawać On Business Points na loty jako nagroda i podwyższenie klasy. Wymiana On Business Points jest możliwa tylko za pośrednictwem naszego centrum kontaktowego.

W Wielkiej Brytanii można dzwonić do nas pod numer 0344 493 0748. Poza Wielką Brytanią jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami.

Wszystkie On Business Points, których ważność miała się skończyć na koniec 2023 r., zostały przedłużone do 31 grudnia 2024 r.

Wniosek o wsteczne naliczenie można złożyć na formularzu zapytania online. Możemy potrzebować nieco czasu na rozpatrzenie wniosku.

Jeśli chcesz zaktualizować dane konta, dowiedzieć się, jakie masz saldo punktów, albo potrzebujesz dowolnych innych informacji o koncie, zadzwoń do jednego z naszych centrów kontaktowych. W Wielkiej Brytanii można dzwonić do nas pod numer 0344 493 0748. Poza Wielką Brytanią jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami.

Nadal możesz założyć konto On Business, jeśli wypełnisz formularz zapytania online. Możemy potrzebować nieco czasu na rozpatrzenie prośby.