Podróż z rodziną

Z nami rodzinne podróże znaczą więcej.Oznacza to opiekę nad wózkami dziecięcymi, zapewnienie fotelików dziecięcych i pierwszeństwo wejścia na pokład. Od sporych limitów bagażowych po zapewnienie rozrywki najmłodszym, jesteśmy tutaj, aby Twoje wrażenia były możliwie jak najbardziej bezstresowe. 

Bagaż dziecięcy

Nasza hojna polityka bagażowa oferuje taki sam limit dla dzieci powyżej 2 lat, jak dla dorosłych, a niemowlęta otrzymują limit na niezbędne dodatki, takie jak wózki dziecięce i foteliki samochodowe.

Więcej informacji na temat bagażu

Miejsca rodzinne

Zarezerwuj wcześniej miejsca, aby mieć pewność, że wszyscy będą razem na pokładzie.Zapewniamy bezpłatne nosidełka dla najmłodszych podróżujących na lotach długodystansowych, aby zapewnić im komfortową podróż.

Przejrzyj i zarezerwuj miejsca dla dzieci

Posiłki dla całej rodziny

Zamów posiłki dla dzieci przed odlotem i wybierz spośród wielu ulubionych dań dla całej rodziny. Na pokładzie podgrzejemy również mleko dla niemowląt – wystarczy poprosić o to osobę z naszej załogi.

Zapoznaj się z posiłkami dla dzieci

Priorytetowa odprawa i wejście na pokład

Spraw, by podróżowanie z rodziną było dziecinnie proste dzięki naszej ekskluzywnej strefie odprawy w terminalu 5. London Heathrow. Specjalnie tylko dla rodziców i dzieci. Po dotarciu do bramki na wszystkich naszych lotniskach możesz skorzystać z zaproszenia do wejścia na pokład w pierwszej kolejności, aby schować bagaż podręczny i przygotować się na przygodę.

Odkryj więcej na lotnisku

Dodatkowa asysta

Jeśli Twoje dziecko ma niewidoczną niepełnosprawność, przyjmiemy to do wiadomości i zaoferujemy słonecznikową smycz, aby wesprzeć Was podczas naszej wspólnej podróży.Możemy również pomóc na wiele innych sposobów.W przypadku maluchów mających problemy natury medycznej, pozwól nam poprowadzić Was w Waszej podróży wraz z niezbędnymi lekami i sprzętem.

Informacje nt. dostępnej pomocy

Rodzinne dokumenty podróżne

Dowiedz się, jakiego biletu potrzebujesz dla swojego dziecka – od niemowląt po dzieci – od nastolatków po dorosłych – a nawet dla noworodków. Zadbaj o to, by podróż na lotnisku przebiegała bez zakłóceń dzięki odpowiedniej dokumentacji i rodzinnym kartom pokładowym.

Przygotuj się do podróży

Saloniki dla dzieci

Twoje maluchy mogą pobawić się mini samolotami i innymi zabawkami od My 1st Years, które zapewnią im radość i rozrywkę na lotnisku, podczas gdy Ty zrelaksujesz się w naszych salonikach. Strefy Skyflyer Kids Zone znajdują się w salonikach London Heathrow Terminal 5 Club South, Club North i Terminal 5B Club, salonikach London Heathrow Terminal 3 First i Club Lounges oraz London Gatwick.

Bezpłatne pakiety aktywności Skyflyer

Aby zapewnić rozrywkę bez ekranu, nasze nowe bezpłatne pakiety aktywności Skyflyers zawierają zabawną maskę na oczy, skarpetki z odciskami zwierzęcych łapek, kredki i pocztówkę do wysłania do domu z wakacji – wszystkie z naszymi uwielbiającymi przygody postaciami Peggy the Pegasus i Leon the Lion.

Dostępne w strefach odprawy Family i Club World w terminalu 5 lotniska Heathrow, Gatwick i London City.Wystarczy zapytać jednego z naszych pracowników.

Poznaj Peggy i Leona

Latanie solo

Jesteśmy tutaj, aby pomóc nieustraszonym poszukiwaczom przygód w ich samodzielnych podróżach i zapewnić wsparcie młodym podróżnikom podczas ich pierwszej podróży, abyście Wy mogli z ufnością oddać ich pod naszą opiekę.

Porady dla młodych podróżników

Niebo rozrywki

Zobacz ich uśmiech, gdy zdadzą sobie sprawę, że mogą wybierać spośród setek przyjaznych dzieciom programów telewizyjnych, filmów, gier i piosenek podczas naszych dłuższych lotów.

Zacznij odkrywać.

Obsługa wózków dziecięcych

Niektóre z naszych lotnisk odprowadzą wózek do drzwi samolotu po wylądowaniu, dzięki czemu możesz mieć wolne ręce i z łatwością odebrać bagaż.Sprawdź, czy Twój rozmiar wózka kwalifikuje się do naszej usługi „od drzwi do drzwi”.

Bagaż rodzinny

Przygoda czeka

Niezależnie od tego, czy szukasz wycieczki last minute z dziećmi, czy planujesz letnie wakacje na przyszły rok, mamy mnóstwo pomysłów na idealną rodzinną wycieczkę.

Zaplanuj następne wakacje

Ubezpieczenie na czas podróży

Nasz partner ubezpieczeniowy, Europ Assistance, oferuje ubezpieczenie podróżne dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferta ważna w Wielkiej Brytanii i niektórych innych krajach.

Dowiedz się więcej

Avios dla wszystkich

Nawet najmłodsi mogą zbierać punkty Avios, przybliżając się o krok do kolejnej wielkiej rodzinnej podróży. Po prostu zarejestruj się w Executive Club i wybierz połączenie swoich Avios na jednym koncie domowym.

Pokaż mi, jak