Podróż z rodziną

Jedzenie i napoje dla dzieci

Pomożemy Ci zamówić posiłek dla Twojego malucha na pokładzie, a także doradzimy w kwestii butelek i jedzenia dla niemowląt.

Posiłki dla dzieci

W przypadku lotów krótkodystansowych można wcześniej zamówić i opłacić zestaw z Peggy i Leonem, który zawiera przekąski, napój i małą zabawkę.

W przypadku lotów długodystansowych oferujemy bezpłatne posiłki dla dzieci, które są zbilansowane pod względem odżywczym i odpowiednie dla dzieci, które są w stanie jeść pokarmy stałe.

Posiłek dla dziecka należy zamówić na co najmniej 24 godziny przed lotem długodystansowym, co można zrobić za pomocą opcji Zarządzaj swoją rezerwacją. Przejdź do sekcji „Życzenia specjalne”, a w sekcji „Posiłki specjalne” znajdziesz opcję „Posiłek dla dziecka”.

Zamawiając z wyprzedzeniem posiłek dla dziecka, nasza polityka „Najpierw karmimy dzieci” oznacza, że Twoje maluchy będą szczęśliwe, a Ty możesz spokojnie cieszyć się własnym posiłkiem.

Zaloguj się, aby zamówić posiłek dla dziecka na lot długodystansowy

Posiłki dla niemowląt

Zabieranie ze sobą jedzenia dla niemowląt

Podczas lotów długodystansowych przewozimy żywność dla niemowląt w puszkach, ale zalecamy zabranie w bagażu podręcznym własnej, nieotwartej żywności dla niemowląt, wysterylizowanych butelek i innego sprzętu. Niestety nie jesteśmy w stanie wysterylizować butelek ani zapewnić wysterylizowanej wody na pokładzie.

Ograniczenia bezpieczeństwa na lotniskach dotyczące płynów

Bezpieczeństwo na lotniskach różni się na całym świecie, dlatego należy sprawdzić, jakie ograniczenia obowiązują na danym lotnisku w odniesieniu do przewożenia mleka dla niemowląt i żywności w bagażu podręcznym. Przez kontrolę bezpieczeństwa będzie można przewieźć płyny, które spełniają ogólne zasady. Podróżując z dzieckiem, można również zabrać ze sobą mleko i mleko modyfikowane w butelkach dla niemowląt, których objętość może przekraczać ograniczenia dotyczące ilości płynów.

Informacje na temat płynów w bagażu podręcznym