Podróż z rodziną

Entertainment

Wiemy, że zapewnienie dzieciom rozrywki podczas lotu jest priorytetem, dlatego oferujemy pakiety zajęć i programy, z których mogą korzystać od wejścia na pokład aż do lądowania.

Co jest grane?

Dokładamy wszelkich starań, aby na pokładzie naszych długich lotów znajdowała się szeroka gama treści odpowiednich dla dzieci w każdym wieku.

Z przyjemnością oferujemy kanały CBeebies, Cartoon Network i Disney, a także wiele popularnych programów dla dzieci.

Znajdziesz tu również wybór filmów, które spodobają się całej rodzinie, w tym ulubione filmy z naszej biblioteki Disneya oraz mnóstwo rozrywki z ulubionymi przez rodziny programami z oferty Paramount+. W przypadku niektórych z naszych najnowszych tytułów rodzinnych z przyjemnością udostępniamy napisy i audiodeskrypcję dla osób, które mogą potrzebować opcji ułatwień dostępu.

Dowiedz się, co wyświetlamy podczas lotu

Słodkich snów

W sekcji audio rodziny odkryją szereg innowacyjnych opcji, od naszej serii edukacyjnej iMinds Jr, po kojące bajki na dobranoc i miksy muzyczne, które pomogą dzieciom zasnąć podczas długich lotów.

Na pokładzie znajduje się również dedykowana strefa dla dzieci Skyflyers ułatwiająca znalezienie wszystkich odpowiednich treści dziecięcych w jednym miejscu, wraz z blokadą rodzicielską, która pozwala kontrolować programy, do których mają dostęp.

Możesz zabrać własne słuchawki lub skorzystać z bezpłatnych zestawów słuchawkowych, które oferujemy.

Rozrywka bez ekranu

Maluchy mogą kreatywnie pobujać w obłokach dzięki bezpłatnemu zestawowi aktywności Skyflyers, który zawiera wesołą maskę na oczy, skarpetki z odciskami łapek, kredki i pocztówkę do wysłania z wakacji.

Ich odbioru można dokonać w strefach odprawy Family i Club World w terminalu 5. lotniska Heathrow oraz na lotniskach Gatwick i London City. Wystarczy, że poprosisz o nie naszą załogę.

Dowiedz się, co wyświetlamy podczas lotu

Poznaj Peggy i Leona

Nasza ekipa Skyflyers, pegaz Peggy i lew Leon to dwa ciekawskie, kochające zabawę stworzenia, które żyją w naszym herbie od ponad 100 lat. Wskakują w każde miejsce i uwielbiają poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Wypatruj ich w naszej specjalnej strefie odprawy rodzinnej w terminalu 5 lotniska Heathrow.

Przeczytaj transkrypcję filmu: Peggy i Leon