Dołącz bezpłatnie do klubu Executive Club - zaoszczędź na 14 słonecznych dni zamiast jednego deszczowego

Strony w tej sekcji:

Informacje dotyczące punktów Avios

Informacje o Executive Club

Zacznij zbierać Avios już teraz na następny wyjazd

Przystąpienie do Executive Club można porównać do założenia funduszu na wakacje. Avios można zbierać na tyle sposobów, że zanim się zorientujesz, będziesz ich mieć tyle, że łatwiej Ci będzie zapłacić za następny wyjazd.

  • Collect Avios when you fly with us and our oneworld® airline partners, when you take a holiday, hotel stay or car rental with British Airways Holidays, plus with a number of hotel, credit card, car hire and shopping partners.*
  • Avios i punkty statusowe za loty British Airways odbyte w ciągu trzech miesięcy przed przystąpieniem do programu mogą być naliczone wstecznie.
  • Avios można wydawać na różne korzyści, w tym loty jako nagroda, zmiany klasy na wyższą, hotele i wynajem samochodów.**
  • Stay connected with friends, family and colleagues with free messaging on your personal device on board.
  • Get the most out of your membership with The Club magazine packed with insider tips, exclusive stories and deals.
  • Na koncie domowym zbierasz punkty Avios w puli z maksymalnie sześcioma domownikami, w tym dziećmi, aby szybciej sięgnąć po nagrody.

Ponadto, im więcej latasz, tym więcej korzyści odblokowujesz, takich jak priorytetowa odprawa, pierwszeństwo wejścia na pokład, wstęp do poczekalni i przyśpieszona kontrola bezpieczeństwa. Wszystkie te korzyści czekają na członków Executive Club, dlatego przystąp do niego jak najszybciej.

Przystąp do Executive Club

Welcome to Avios

Avios is the currency of the British Airways Executive Club. You collect Avios when you fly and can keep topping up that balance with hotel stays, car hire and much more.

Gdy zbierzesz wystarczająco dużo Avios, możesz je wydawać na loty i zmiany klasy na wyższą, a także szereg innych nagród.

Jak to funkcjonuje

Executive Club to nasz program lojalnościowy dla wszystkich miłośników podróżowania. Dołączenie jest bezpłatne i od razu zaczynasz odnosić korzyści.

Dowiedz się więcej o programie Executive Club Dołącz do klubu

Korzystanie z punktów Avios

Avios to waluta nagród w Executive Club. Możesz je zbierać w codziennym życiu na dziesiątki sposobów i wydawać je na rzeczy, które uwielbiasz, jak loty i zmiany klasy na wyższą.

Avios — nasza klubowa waluta

Strefa dla Członków

W strefie dla członków możesz sprawdzić saldo Avios i punktów statusowych, przeglądać planowane podróże, przeglądać najnowsze oferty dla członków i zarządzać kontem Executive Club.

Mój Executive Club

*Partnerzy zależą od lokalizacji; szczegółowe informacje można znaleźć w sekcjach Zbieranie Avios i Wydawanie Avios .

**Opcje płatności za loty są skalowane, czyli można zapłacić mniejszą ilością Avios i większą kwotą pieniędzy, zależnie od tego, ile Avios chce się wydać. Za podatki, opłaty i koszty przewoźnika zawsze trzeba płacić pieniędzmi. Dostępność lotów jako nagroda jest ograniczona. Więcej informacji zawierają warunki Executive Club.