Accessibility and site help

Stale doskonalimy naszą witrynę, aby była bardziej dostępna i łatwiejsza w obsłudze. Dowiedz się więcej poniżej. Jeśli chcesz uzyskać pomoc w podróży, możesz również odwiedzić sekcję Osoby niepełnosprawne i pomoc w poruszaniu się.

Pomoc przy korzystaniu z naszej witryny

Aby korzystać z naszej witryny w najwygodniejszy dla siebie sposób, użyj poniższych kombinacji przeglądarek i urządzeń wspomagających.Zawsze należy używać najnowszej wersji przeglądarki i urządzenia wspomagającego.

Oprogramowanie Zalecana przeglądarka
NVDA (czytnik tekstu z ekranu komputerów stacjonarnych) Firefox
VoiceOver on iOS (czytnik tekstu z ekranu urządzeń przenośnych Apple)  Safari
TalkBack (czytnik tekstu z ekranu urządzeń przenośnych Android) Chrome
Lupy ekranowe Windows Magnifier lub Apple Zoom Edge/Safari 
Wysoki kontrast w systemie Windows Edge

Zgodne czytniki tekstu z ekranu i inne narzędzia

Ta witryna powinna być zgodna z: 

  • Lupami ekranowymi podstawowego systemu operacyjnego
  • Pakietami mowy systemu operacyjnego

Dostosowywanie ustawień

Aby łatwiej korzystać z witryn internetowych, można zrobić kilka rzeczy.Organizacja AbilityNet pokazuje, jak dostosować dane urządzenie do konkretnych potrzeb.

Skorzystaj ze wskazówek AbilityNet

Pomoc podczas podróży

Jeśli podczas podróży regularnie potrzebujesz pomocy, zapisz swoje preferencje w profilu konta Executive Club, a my automatycznie uwzględnimy je we wszystkich przyszłych rezerwacjach.  

Aby zapisać swoje preferencje, przejdź do strony swojego profilu i znajdź sekcję Osoby niepełnosprawne i pomoc w poruszaniu się. 

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je łatwo i bezpłatnie utworzyć.Dodatkowo, będziesz móc zbierać punkty Avios, aby opłacić nimi podwyższenie standardu kolejnych podróży.

Dołącz do Executive Club

Oświadczenie o dostępności dotyczące witryny ba.com

Chcemy, aby każda osoba dokonująca rezerwacji za pośrednictwem naszej witryny czuła się u nas mile widziana i wygodnie korzystała z naszych usług.

Co robimy?

Aby nasza witryna internetowa była pozytywnym miejscem dla wszystkich, stosujemy Wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych (WCAG) 2.1. W wytycznych tych wyjaśniono, jak sprawić, aby treści internetowe były bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych i przyjazne dla wszystkich użytkowników.

W dokumencie tym wyróżniono trzy poziomy dostępności (A, AA i AAA).Dla naszej witryny wybraliśmy poziom docelowy AA.

Nasze dotychczasowe postępy

Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć dostępność na poziomie AA, ale wiemy, że są pewne obszary, które wciąż wymagają poprawy.

Stale monitorujemy i aktualizujemy naszą witrynę w miarę postępów w realizacji wspomnianego celu, ale w razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z nami pod adresem digital.accessibility@ba.com.

Adres ten jest przeznaczony wyłącznie dla osób mających problemy z dostępnością w naszej witrynie lub w naszych aplikacjach.Aby zgłosić inne problemy związane z naszą witryną, należy skorzystać z łącza „Uwagi”, które znajduje się po prawej stronie każdej strony.

W przypadku innych pytań prosimy skorzystać z sekcji Kontakty i często zadawane pytania.