Anuluj swoje loty i uzyskaj zwrot kosztów

Twoje dane

Należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką (* )
Nie masz uprawnień do złożenia wniosku o zwrot kosztów. Możemy rozpatrywać wnioski o zwrot kosztów dotyczące pasażerów z rezerwacji lub osoby, która opłaciła rezerwację.

Uzupełnij poniższe dane:

Dalsze pytanie zabezpieczające:

   
   
   
Podaj imię i nazwisko jednego z pasażerów z rezerwacji
   
Jeżeli nie możesz podać numeru rezerwacji, być może będziemy musieli skontaktować się z Tobą w celu uzyskania dodatkowych informacji, co może opóźnić rozpatrzenie wniosku o zwrot kosztów.

Warunki i zasady

- Żądanie zwrotu kosztów spowoduje anulowanie wszystkich lotów dla wszystkich pasażerów wymienionych w rezerwacji.
- Nie możemy obliczyć należnego Ci zwrotu przed rozpatrzeniem reklamacji. Kwota zwrotu zostanie obliczona zgodnie z warunkami taryfowymi, a łączna kwota zwrotu jest ostateczna i nie podlega negocjacji. Złożenie tego formularza oznacza zgodę na otrzymanie łącznej kwoty zwrotu kosztów jaką obliczymy.
- Tego formularza można użyć tylko do zwrotu kosztów wszystkich kwalifikujących się do tego lotów z niniejszej rezerwacji. Za pomocą tego formularza nie można otrzymać częściowego zwrotu kosztów lub zwrotu kosztów dla wybranych pasażerów.
Firma British Airways traktuje bezpieczeństwo danych osobowych bardzo poważnie, zgodnie z opisem przedstawionym w naszej Polityce prywatności
Dane osobowe (w tym wszelkie poufne informacje osobiste, zdefiniowane w ustawie o ochronie danych osobowych) zostaną zachowane w naszej bazie danych w celu umożliwienia doskonalenia obsługi świadczonej Tobie i Twojej firmie. Będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe do kontaktowania się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na wszelkie przekazywane przez Ciebie uwagi (za pośrednictwem dowolnych metod komunikacji, dla których udostępniłeś/-aś nam swoje dane, takich jak poczta tradycyjna, poczta e-mail, faks i telefon). W przypadku wszelkiej standardowej korespondencji e-mail nasze odpowiedzi będą wysyłane w formacie nieszyfrowanym.