Zmiana adresu e-mail przypisanego do członkostwa Executive Club

Zmiana adresu e-mail przypisanego do członkostwa Executive Club

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe, wszystkie pozostałe natomiast opcjonalne.

Aby zmienić adres e-mail, prosimy wypełnić poniższy formularz. Pozwoli to British Airways przeprowadzić niezbędne kontrole związane z ochroną danych, aby Państwa konto Executive Club było jak najlepiej chronione podczas zmiany danych osobowych.

Informacje rejestrowe konta Executive Club

  

Konto preferowane ze względu na adres pocztowy

Uwaga: jest to zarejestrowany adres mailingowy konta Executive Club.

Ochrona danych osobowych

1. Firma British Airways Plc (dalej nazywana „my“) podchodzi z szacunkiem do danych osobowych podawanych w czasie rejestracji w Executive Club oraz wszelkich danych dotyczących członkostwa i podróży, które przechowujemy.

Dane będą wykorzystywane i ujawniane oneworld® alliance airlines i innym podmiotom w celach związanych z członkostwem i podróżami, udzielaniem korzyści płynących z członkostwa, usługami i udogodnieniami. Szczegółowe informacje można znaleźć w
Warunkach członkostwa Executive Club. Przesłanie tego formularza oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie i ujawnienie w tych celu podanych danych wrażliwych (np. prośby o wózek inwalidzki i specjalne wymagania żywieniowe).

Dane mogą być powiązane z danymi zebranymi za pomocą plików cookie i wykorzystywane do personalizacji strony internetowej. Dane mogą być również wykorzystywane w komunikacji marketingowej lub do celów badania rynku, jeśli zaznaczą Państwo właściwe pola w formularzu zgłoszeniowym lub profilu osobistym po uzyskaniu członkostwa.

Więcej informacji na temat zmiany danych związanych z Państwa profilem osobistym i wykorzystania plików cookie można znaleźć w Polityce prywatności.

Należy pamiętać, że, tak jak w przypadku standardowych e-maili, wszelkie wiadomości zawierające dane osobowe wysyłane do lub z British Airways mają postać niezaszyfrowaną.