Zostań BEZPŁATNIE członkiem Executive Club

Zapisz się do Executive Club, aby zbierać i oszczędzać Avios na swoje kolejne wakacje

  • Dołączenie nic nie kosztuje.
  • Możesz zbierać Avios za loty, hotele i codzienne wydatki, aby zapłacić nimi za następne wczasy.
  • Po dołączeniu możesz założyć konto domowe, na którym punkty można zbierać wspólnie z całą rodziną, aby szybciej odbierać nagrody.
  • Korzystaj ze specjalnych ofert i promocji dla członków.

Twoje nazwisko

Przepisz imię i nazwisko z paszportu.

Twój adres

Przykład: 2126543212. Wyłącznie cyfry, bez odstępów ani innych znaków.

Podaj trochę więcej informacji

Aby zacząć zbierać na nagrody na koncie Executive Club, podane imię i nazwisko oraz data urodzenia muszą być takie same jak w paszporcie.

Przepisz datę urodzenia z paszportu.

Płeć

Jak w paszporcie

Zarejestruj się, aby otrzymywać wiadomości i oferty

Zostań ekspertem Executive Club i zdobywaj jeszcze więcej nagród dzięki wskazówkom, wiedzy dotyczącej podróży oraz ofertom na loty i wakacje.

Klientom, którzy mają 16 lat i mniej, nie wysyłamy materiałów marketingowych.

Najczęściej będziemy się z Tobą kontaktować przez pocztę e-mail. Możesz jednak po zarejestrowaniu się zmienić preferencje swojego konta kontaktu i zaprzestać subskrypcji wiadomości i ofert. Jeśli przez trzy lata nie wejdziesz z nami w interakcję, zaprzestaniemy kontaktu, chyba że zaktualizujesz swoje preferencje.

Jak wykorzystujemy informacje

Szanujemy Twoją prywatność i chronimy Twoje dane osobowe. Zawsze będziemy je traktować z najwyższą starannością. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych oraz sposobach wykorzystywania ich w celu świadczenia lepszych usług znajdziesz w Polityka prywatności

Przesłanie tego formularza oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie i ujawnienie Twoich danych osobowych zgodnie z naszymi warunkami i polityką prywatności.

Promotional code