ATOL

Logo ATOL

W przypadku zarezerwowania pakietu, który zawiera element lotu „plus” oraz co najmniej jedną z następujących usług turystycznych na ten lot (obejmującą okres dłuższy niż 24 godziny lub nocleg):

  • Zakwaterowanie

  • Wynajem samochodów

Ochrona programu ATOL zabezpieczona przez warunki British Airways Holidays Ltd. zgodnie z wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Nasz numer ATOL to ATOL 5985. ATOL jest programem ochrony wakacyjnej, zarządzanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Program ATOL ochroni Cię przed stratą pieniędzy lub utknięciem za granicą w przypadku, gdyby British Airways Holidays zakończyło swoją działalność.

Wiele z lotów i wycieczek na tej stronie internetowej jest finansowo chronionych przez program ATOL. Ochrona programu ATOL nie ma zastosowania do wszystkich wycieczek wakacyjnych na tej stronie internetowej.  Jeśli nie otrzymasz certyfikatu ATOL, Twoja rezerwacja nie będzie podlegała ochronie tego programu.  Jeśli otrzymasz certyfikat, ale nie wszystkie składowe wycieczki są na nim wymienione, części te nie będą podlegały ochronie programu.  Więcej informacji na temat ochrony finansowej oraz certyfikatu ATOL można znaleźć w naszych warunkach rezerwacji pod adresem: www.caa.co.uk/ATOL-protection/Consumers/ATOL-certificate</a>

Dodanie płatnych transferów, wycieczek, wycieczek krajoznawczych, biletów do teatru, biletów na miejscowe atrakcje nie utworzy Pakietu, jeśli te usługi nie będą stanowić większości wartości dla całej kombinacji. Nie są one reklamowane jako takie i nie stanowią one głównej części kombinacji.

 
Zamknij