Latanie bez obaw

Chcesz odwiedzić przyjaciół lub rodzinę w odległych miejscach lub wybrać się na wymarzone wakacje, ale powstrzymuje Cię strach przed lataniem? Pozwól nam pomóc.

Nasze kursy

Czy odczuwasz niepokój, gdy myślisz o lataniu, a myśl o wejściu do samolotu to o jeden krok za daleko? Możemy Ci pomóc, bez względu na to, jak silny stał się Twój lęk przed lataniem.

Nasze kursy Latanie bez obaw*, organizowane w różnych miejscach na świecie, są prowadzone przez doświadczonych pilotów i członków personelu pokładowego British Airways przy udziale psychologa klinicznego. Podczas kursu są omawiane mity i tajemnice związane z lataniem i można się dowiedzieć, że lęk przed lataniem nie jest niczym niezwykłym. Większość kursów kończy się krótkim lotem, aby można było przećwiczyć w praktyce wszystkie porady, sztuczki i mechanizmy obronne poznane w trakcie sesji.

Pomogliśmy ponad 50 000 osobom w ciągu ostatnich 30 lat i mamy 98% wskaźnik sukcesu w oparciu o to, co mówią nam nasi klienci. Spróbuj i pozwól nam pomóc Ci pokonać strach przed lataniem.

Dostępnych jest wiele różnych kursów:

  • Jednodniowy kurs podstawowy „Latanie bez obaw”
  • Kurs podstawowy Plus (maksymalnie 10 osób na zajęcia naziemne)
  • Kurs premium (dla maksymalnie czterech osób)
  • Kurs prywatny (indywidualny lub dla firmy)
  • Kurs dla dzieci
  • Kurs dla nastolatków

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje dodatkowej zachęty, by latać, dowiesz się więcej, dzwoniąc pod numer 0044 (0) 1252 793250 w Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej o naszych kursach

* Pamiętaj, że witryna internetowa i kursy Latanie bez obaw są dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Historia Ronniego

Ronnie nie latał od 72 lat, ale chciał zobaczyć swoją córkę w Wielkiej Brytanii, więc wybrał się na kurs „Latanie bez obaw” w Johannesburgu. Obejrzyj wideo i zobacz, jak się to potoczyło.

Dowiedz się więcej o kursie

Duża liczba uczestników kursów Latanie bez obaw oznacza, że lęk przed lataniem nie jest wcale rzadką przypadłością. Dowiedz się więcej, jak wygląda kurs, i przeczytaj opinie jego uczestników.

Dlaczego nie warto bać się latania?

Kapitan British Airways, Steve Allright, prowadził kursy „Latanie bez obaw” na całym świecie, aby pomóc ludziom pokonać strach przed lataniem. Niedawno przeprowadzono z nim wywiad przed kursem w RPA.

Relacje

Przeczytaj opinie osób, których życie zmieniło się po wzięciu udziału w kursie „Latanie bez obaw”.

Przeczytaj nasze referencje

Daty kursów

Kursy Latanie bez obaw są organizowane w Londynie Heathrow, Londynie Gatwick, Edynburgu, Glasgow, Nowym Jorku i Dubaju.

Znajdź datę kursu

Często zadawane pytania

Czy masz jeszcze jakieś pytania i chcesz dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj stronę Często zadawane pytania