Lounges

Poczekalnia First Lounge

Chcemy, aby nasze poczekalnie były wyjątkowymi miejscami ze znakomitą obsługą, w których można dobrze zjeść i napić się najlepszych win i szampanów. 

Nasze poczekalnie klasy First

Tutaj znajdziesz schronienie z dala od trosk tego świata. Poczekalnia jest elegancko urządzona i jest w niej mnóstwo miejsc do siedzenia. 

Jeśli masz ochotę na coś lżejszego, zapraszamy do ryneczku wypełnionego szerokim asortymentem świeżych i sezonowych przekąsek. 

Wiemy, jak cenna jest każda minuta. Dlatego, niezależnie od tego czy podróżujesz służbowo czy dla przyjemności, w całej naszej poczekalni możesz bezpłatnie korzystać z Wi-Fi, aby nadrobić zaległości w pracy lub obejrzeć kolejne odcinki swoich ulubionych seriali.  

Otrzymasz pełen dostęp do serwisu PressReader z kolekcją ponad 100 krajowych i zagranicznych czasopism. Od aktualności, przez informacje gospodarcze, po styl życia i inspirujące artykuły o podróżach, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Londyn Heathrow

The First Wing to wydzielone miejsce odpraw dla naszych pasażerów klasy First i członków Gold Executive Club. 

Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa otrzymujesz możliwość wejścia do specjalnego korytarza prowadzącego prosto do poczekalni klasy First i naszego firmowego Concorde Room. 

Jako pierwsza na świecie leżanka zaprojektowana specjalnie z myślą o szybkiej drzemce regeneracyjnej EnergyPod jest wyposażona w opuszczaną osłonę, system audio do słuchania relaksującej muzyki oraz budzik, aby móc zdrzemnąć się bez obaw. Wystarczy sprawdzić w aplikacji „Your Menu”, czy jest wolna leżanka, i zrobić sobie miłą przerwę. 

Po przebudzeniu możesz poprosić nasz personel o gorący napój, wodę i gorące ręczniki, aby jak najlepiej odświeżyć się przed odlotem.  

Concorde Room

Concorde Room ucieleśnia wszelkie wyobrażenia o elegancji i jest dostępny dla pasażerów klasy First w terminalu 5 Heathrow. 

Nasze poczekalnie to przytulne i urocze miejsca z miękkimi meblami, pięknymi żyrandolami i efektownymi dziełami sztuki.  

Concorde Room w terminalu 5 Heathrow czerpie inspirację z najlepszego brytyjskiego wzornictwa, rzemiosła i dziedzictwa.  

Miłośnicy lotnictwa mogą zwiedzić wystawę pamiątek, wśród których znajduje się 4-metrowy dziób Concorde'a ustawiony obecnie na tarasie. 

Masz ochotę na przekąskę? W dowolnym miejscu w poczekalni możesz zjeść posiłek przed lotem. Jeśli lubisz prywatność, zapraszamy do zjedzenia posiłku w jednej z naszych wygodnych prywatnych kabin. Oferujemy pełną obsługę kelnerską oraz sezonowe menu à la carte, które zostało starannie opracowane przez naszych utalentowanych kucharzy. 

Obsługa z przyjemnością poda do posiłku wybornego szampana lub wino z całego świata.  

Lokalizacje

Pełną listę poczekalni wraz z godzinami otwarcia znajdziesz w witrynie internetowej oneworld®.   Poznaj więcej lokalizacji poczekalni

 

Tymczasowe zmiany: Uprzejmie informujemy o tymczasowej zmianie tras do naszych poczekalni w terminalu 5 lotniska Heathrow. Dowiedz się więcej

Kwalifikowalność

Poczekalnie klasy First są dostępne dla pasażerów, którzy:

  • Mają zarezerwowane miejsce w klasie First w rozkładowym rejsie British Airways.
  • Są członkami Gold British Airways Executive Club i mają zarezerwowane miejsce w rozkładowym rejsie obsługiwanym przez British Airways lub inną linię lotniczą z sojuszu oneworld.
  • Są członkami poziomu Emerald programu lojalnościowego dowolnej linii lotniczej z sojuszu oneworld i mają zarezerwowane miejsce w rozkładowym rejsie obsługiwanym przez British Airways lub inną linię lotniczą z sojuszu oneworld.
  • Mają ukończone 18 lat lub, jeśli nie mają ukończonych 18 lat, towarzyszy im pełnoletni opiekun. Obowiązują lokalne przepisy dotyczące spożywania alkoholu.
  • W naszych poczekalniach za granicą dostęp do lokali First Dininig i Bar mają pasażerowie podróżujący klasą First oraz posiadacze karty Premier i statusu Gold Guest List.

Członkom na poziomie Emerald przysługuje możliwość zaproszenia ze sobą do poczekalni jednego gościa na każdy wylot, aby spędzić czas razem z nim w poczekalni klasy First. Gość także musi mieć rezerwację miejsca w rejsie British Airways lub innej linii lotniczej z sojuszu oneworld.

Poczekalnia Concorde Room w terminalu 5 lotniska Londyn Heathrow jest dostępna dla pasażerów, którzy:

  • Mają zarezerwowane miejsce w klasie First w rozkładowym rejsie British Airways.

W poczekalniach obowiązują limity liczby osób.