Poznaj nowe trasy i dowiedz się więcej o zmianach dotychczasowych tras

Ivalo

Od zimy 2024 r. polecisz z nami z London Gatwick do lapońskiego Ivalo (IVL) w Finlandii. Latamy dwa razy w tygodniu od początku grudnia do połowy lutego do krainy surowych krajobrazów i mrożących krew w żyłach temperatur, gdzie można obserwować zorzę polarną w całej okazałości.

Larnaka

Od listopada 2024 r. latamy bezpośrednio do Larnaki (LCA) nie tylko z London Heathrow, ale także z London Gatwick. To świetna okazja do poznania greckich i tureckich wpływów wśród piaszczystych plaż, starożytnych zabytków i malowniczej scenerii.

Tromso

Od grudnia 2024 r. będziemy w sezonie zimowym latać dwa razy w tygodniu do norweskiego Tromsø (TOS) z London Heathrow. To położone za kręgiem polarnym miasto jest znakomitym miejscem do obserwacji wielorybów oraz doświadczenia magii zorzy polarnej. 

Dżudda

Uruchamiamy bezpośrednie loty do Dżuddy z London Heathrow. Od listopada 2024 r. będzie można polecieć do tego saudyjskiego miasta, w którym panują idealne warunki, aby przez cały rok rozkoszować się słońcem Bliskiego Wschodu. 

Bangkok

Wracamy do jednego z najchętniej odwiedzanych miast Azji Południowo-Wschodniej, czyli Bangkoku. Od października 2024 r. będziemy można polecieć naszymi liniami z London Gatwick na lotnisko Suvarnabhumi w Bangkoku.

Kuala Lumpur

Od listopada 2024 r. będziemy latać codziennie do Kuala Lumpur z London Heathrow. Oprócz zwiedzenia stolicy Malezji stwarza to okazję do zaplanowania dalszej wycieczki.

Izmir

Od maja 2024 r. latamy do Izmiru (ADB) z London Heathrow. Izmir jest jednym z najstarszych miast Turcji i może się poszczycić fascynującą historią. Leży na zachodnim wybrzeżu Anatolii nad Morzem Egejskim.

Agadir

Od marca 2024 r. latamy do Agadiru (ADB) z London Gatwick, a bilety są już w sprzedaży. Położony na atlantyckim wybrzeżu Maroka Agadir jest skąpany w słońcu przez cały rok i jest świetnym miejscem do opalania, robienia zakupów, surfowania, gry w golfa i uprawiania sportów wodnych.

Abu Dhabi

Od kwietnia 2024 r. będziemy latać codziennie z London Heathrow do Abu Zabi (AUH) i bilety są już w sprzedaży. Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich robi wrażenie wieżowcami, bogactwem kultury, pustynnymi krajobrazami, wspaniałymi plażami i światowej klasy atrakcjami.

Ryga

Zaczęliśmy loty do stolicy Łotwy od trzech bezpośrednich lotów na tydzień z London Heathrow do lotniska Ryga (RIX). W Rydze warto zwiedzić między innymi zamek z XVI wieku, kościół św. Piotra i wiele innych zabytków.

Belgrad

Uruchomiliśmy bezpośrednie loty do lotniska im. Nikoli Tesli w Belgradzie (BEG) z London Heathrow. Trzy loty tygodniowo pozwalają zaplanować dokładne zwiedzanie tętniącej życiem kolorowej stolicy Serbii w dowolnej porze roku.

Fuerteventura

Zimą 2023 r. ruszyły nasze loty na Fuerteventurę na Wyspach Kanaryjskich. Odkryj falujące wydmy, znakomite miejsca do uprawiania sportów wodnych i tętniące życiem kurorty, które cieszą się fantastyczną pogodą.

Zobacz, dokąd latamy