Zbieranie Avios

Nasi partnerzy Avios w zakresie zakupów

Zbieraj Avios podczas codziennych zakupów w setkach sklepów internetowych za pośrednictwem naszego portalu zakupowego. Wydawaj Avios na loty, hotele, wynajem samochodów i niesamowite atrakcje.

Heathrow Rewards

Zbieraj punkty praktycznie za wszystko, co robisz na Heathrow — zakupy, jedzenie, picie, parkowanie i jeżdżenie Heathrow Express — i zamieniaj te punkty na Avios.

Dołącz teraz

Więcej informacji o Heathrow Rewards

Zbieraj punkty praktycznie za wszystko, co robisz na Heathrow — zakupy, jedzenie, picie, parkowanie i jeżdżenie Heathrow Express — i zamieniaj te punkty na Avios.

Otrzymujesz 1 punkt za każdy 1 £ wydany w sklepach, barach, kawiarniach, restauracjach i oficjalnym parkingu Heathrow Airport i na zarezerwowane z wyprzedzeniem bilety Heathrow Express oraz 1 punkt za każde 10 £ wymienione w kantorach. (Poza produktami tytoniowymi i niektórymi innymi produktami i lokalami. Więcej szczegółów zawierają warunki Heathrow Rewards).

Jako członek programu Executive Club możesz następnie wymienić te punkty Heathrow Rewards na Avios. Za każde przelane 250 punktów Heathrow Rewards otrzymasz 250 Avios.

Ponadto na hasło BAEnrol otrzymasz w ramach jednorazowej oferty za przystąpienie 250 dodatkowych punktów, jeśli przed 31 grudnia 2024 r. zostanie wydane co najmniej 30 £ w jednej transakcji na Heathrow.

Jesteś już członkiem? Zaloguj się w programie Heathrow Rewards.

Dołącz teraz
 1. Członkowie programu Executive Club British Airways, którzy są też członkami programu Heathrow Rewards, mogą zamienić punkty Heathrow Rewards na Avios.
 2. Punkty Heathrow Rewards można wymieniać na co najmniej 250 Avios.
 3. Za każde przelane 250 punktów Heathrow Rewards otrzymasz 250 Avios.
 4. Gdy punkty zostaną naliczone na koncie Executive Club British Airways, nie można ich przelać z powrotem na konto Heathrow Rewards.
 5. Oferta dodatkowych punktów jest dostępna tylko dla nowych członków programu Heathrow Rewards, którzy przystąpią lub zarejestrują swoją kartę i wpiszą kod promocyjny BAEnrol przed 31 grudnia 2024 r.
 6. Jednorazowa oferta polega na przyznaniu 250 dodatkowych punktów, jeśli przed 31 grudnia 2024 r. zostanie wydane co najmniej 30 £ w jednej transakcji na Heathrow.
 7. Tylko po jednej ofercie na każdego członka.
 8. Oferta nie może być łączona z innymi ofertami za przystąpienie.
 9. Oferta nie dotyczy zakupów w kantorze.
 10. Podczas transakcji musi zostać okazana cyfrowa lub fizyczna karta Heathrow Rewards.
 11. Niektóre produkty i lokale są wyłączone; szczegółowe informacje zawierają warunki Heathrow Rewards.
 12. Obowiązują pełne warunki programu Heathrow Rewards.

Pełne warunki

Dołącz teraz

The Bicester CollectionTM

Kupuj luksusowe marki w atrakcyjnych cenach w The Bicester Collection w Europie, dziewięciu centrach handlowych na świeżym powietrzu.

Skorzystaj ze zniżek do 60% w 1300 butikach najlepszych marek mody na świecie, a do tego naliczaj sobie Avios za zakupy.

Dowiedz się więcej o The Bicester Collection

Więcej informacji o The Bicester Collection

Kupuj luksusowe marki w atrakcyjnych cenach w The Bicester Collection i zbieraj za to Avios.

Jako członek Executive Club możesz otrzymać pięć Avios za każde 4 £ / 4 € wydane w The Bicester Collection. Wystarczy okazać kartę Executive Club (lub dowód członkostwa) i paragony za zakupy w centrum informacyjnym lub recepcji Village w dniu wizyty, aby odebrać Avios.

Avios można również zbierać w usłudze e-wymiany mil The Bicester Collection. Usługa ta jest dostępna na tej stronie internetowej.

W The Bicester Collection czekają na Ciebie zniżki do 60% od zalecanej ceny detalicznej w ponad 1300 butikach najlepszych marek mody i produktów lifestylowych na świecie.

Jeśli nie jesteś w stanie pojechać do Villages, skorzystaj z tych okazji w formule Virtual Shopping. Teraz masz jeszcze więcej sposobów na zbieranie Avios w trakcie zakupów.

Znajdź najbliższy Village i dowiedz się więcej o wirtualnych zakupach
 1. Członkowie Executive Club otrzymują pięć punktów Avios za każde 4 £ / 4 €* wydane w The Bicester Collection.
 2. Okres oczekiwania na przyznanie punktów Avios może wynieść do ośmiu tygodni od daty zakupu.
 3. Członkowie Executive Club powinni otrzymać punkty Avios w dniu zakupu, jeśli odwiedzą centrum informacyjne Village lub recepcję i okażą kartę Executive Club wraz z paragonami za zakupy.
 4. Jeśli Członkowie Executive Club zapomną odwiedzić centrum informacyjne lub recepcję danego dnia, mogą przesłać swoje imię i nazwisko, dane teleadresowe, numer konta Executive Club oraz zeskanowane kopie paragonów za zakupy pocztą elektroniczną na adres TravelTrade@TheBicesterCollection.com, aby punkty Avios zostały im wstecznie naliczone na koncie Executive Club.
 5. Wnioski zostaną przesłane do danego centrum handlowego Village i członkowie Executive Club otrzymają potwierdzenie swojej transakcji punktami Avios na adres e-mail. Żadne transakcje nie zostaną zrealizowane bez paragonów za zakupy lub dowodów zakupu wystawionych w ciągu dnia. Punkty Avios muszą zostać odebrane w ciągu 30 dni od dokonania zakupów.

*Do kwoty 30 000 € wydanej w ciągu roku we wszystkich centrach handlowych The Bicester Collection. Gdy roczna wartość zakupów przekroczy kwotę 30 000 €, będziesz otrzymywać pięć Avios za każde wydane 20 € / 20 £ / 200 RMB. Więcej informacji można znaleźć w warunkach.