Dołącz bezpłatnie do klubu Executive Club - zaoszczędź na 14 słonecznych dni zamiast jednego deszczowego

Strony w tej sekcji:

Informacje dotyczące punktów Avios

Informacje o Executive Club

Zacznij zbierać Avios już teraz na następny wyjazd

Przystąpienie do Executive Club można porównać do założenia funduszu na wakacje. Avios można zbierać na tyle sposobów, że zanim się zorientujesz, będziesz ich mieć tyle, że łatwiej Ci będzie zapłacić za następny wyjazd.

  • Avios dostajesz za loty z nami i z liniami lotniczymi należącymi do sojuszu oneworld®, gdy rezerwujesz nocleg w hotelu lub wynajmujesz samochód za naszym pośrednictwem, a także korzystasz z usług hoteli, organizacji kart kredytowych, wypożyczalni samochodów i sklepów, które są naszymi partnerami.*
  • Avios i punkty statusowe za loty British Airways odbyte w ciągu trzech miesięcy przed przystąpieniem do programu mogą być naliczone wstecznie.
  • Avios można wydawać na różne korzyści, w tym loty jako nagroda, zmiany klasy na wyższą, hotele i wynajem samochodów.**
  • Na koncie domowym zbierasz punkty Avios w puli z maksymalnie sześcioma domownikami, w tym dziećmi, aby szybciej sięgnąć po nagrody.

Ponadto, im więcej latasz, tym więcej korzyści odblokowujesz, takich jak priorytetowa odprawa, pierwszeństwo wejścia na pokład, wstęp do poczekalni i przyśpieszona kontrola bezpieczeństwa. Wszystkie te korzyści czekają na członków Executive Club, dlatego przystąp do niego jak najszybciej.

Przystąp do Executive Club

Jak to funkcjonuje

Executive Club to nasz program lojalnościowy dla wszystkich miłośników podróżowania. Dołączenie jest bezpłatne i od razu zaczynasz odnosić korzyści.

Dowiedz się więcej o programie Executive Club Dołącz do klubu

Korzystanie z punktów Avios

Avios to waluta nagród w Executive Club. Możesz je zbierać w codziennym życiu na dziesiątki sposobów i wydawać je na rzeczy, które uwielbiasz, jak loty i zmiany klasy na wyższą.

Avios — nasza klubowa waluta

Strefa dla Członków

W strefie dla członków możesz sprawdzić saldo Avios i punktów statusowych, przeglądać planowane podróże, przeglądać najnowsze oferty dla członków i zarządzać kontem Executive Club.

Mój Executive Club

*Partnerzy zależą od lokalizacji; szczegółowe informacje można znaleźć w sekcjach Zbieranie Avios i Wydawanie Avios .

**Opcje płatności za loty są skalowane, czyli można zapłacić mniejszą ilością Avios i większą kwotą pieniędzy, zależnie od tego, ile Avios chce się wydać. Za podatki, opłaty i koszty przewoźnika zawsze trzeba płacić pieniędzmi. Dostępność lotów jako nagroda jest ograniczona. Więcej informacji zawierają warunki Executive Club.